KONST / Litografier / Litografi 8605028
nr 860 5028
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Litografi, Erland Cullberg (1931-2012), signerad. 11/14 EA, 82x61
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:22:13
1.500 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr